Gergi Tavan Konya  / Gerled3d Gergi Tavan Sistemleri

Gerled3d olarak   Gergi Tavan Konya  ili ve tüm Türkiye geneline Gergi Tavan Malzemesi satışı sunmaktayız. Her ölçüde ve tüm gergi tavan modelleri için en uygun fiyat, en hızlı teslimat ve %.100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Görsel seçimini sitemizden yada www.shutterstock.com sitesinden seçmeniz yeterli olacaktır.

gergi tavan konya

Gergi Tavan üretimini; Siz müşterilerimizin tercihine göre, Uzak Doğu STRETCH CEILING marka, Alman RENOLİT marka ve Fransız Alkor Draka marka Gergi Tavan Membranı (Gergi Tavan Bezi) kullanıyoruz. Yüksek kalitede ve solvent içermeyen UV Ultraviyole Gergi Tavan baskısı ve Gergi Tavan kenar fitil kaynağını kendi atölyemizde, kendi makine parkurumuzda ve alanında uzman ekibimizle titizlikle ve profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

HER ÖLÇÜDE ÜRÜN TESLİMİ ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO ŞİRKETİYLE TESLİMAT YAPILMAKTADIR.

0533 543 66 03

 Gergi Tavan Konya  GERLED3D Duvar ve tavan güzellik uzmanı olarak, Konya ilinde bulunan kapalı mekân tüm yaşam alanlarınıza ait tavan ve duvarları en kaliteli gergi tavan ürünleri ve 3D duvar kâğıdı ürünleriyle en ekonomik şekilde siz müşterilerimize sunmaktayız.

Gergi tavan yapılacak; yerler, avm, evler, yatak odası, hol, banyo, duvar, hastaneler, ofis katları, alışveriş merkezleri, okullar, saglık ocakları, düğün salonları; bir çok yerde çok amaklı kullanılabilen gergi tavan tararımları ile bir harikalık yaratmaktadır.

Gergi tavan yaptırmak için alcıpan havuzunuzun; minimum 15 cm derinliğe sahip olması ışık yoğunlugu daha güzel yayılması için gereklidir, eger fazla inemiyorum bana çok derseniz 12 cm kadar düşmeniz sizin için yararlı olacaktır.Led dösemesi yapıldıgında ışık kumas yansımasında kumaşa vuracak olan ışık ledlerin gözükmesine sebeb olmaması içindir.Bilgi almak için her zaman arayabilir veya whatsap üzerinden yazabilirsiniz yardımcı olmaya her zaman hazırız.Görselleri sitemizden seçebilirsiniz.