Led trafo (15)
Led trafo (13)
Led trafo (8)
Led trafo (5)
Led trafo (2)
Modül Led Samsung
Modül Led (8)
Modül Led (6)
Modül Led (1)
Modül Led (7)
Modül Led (9)
Modül Led (11)
Modül Led (3)
Modül Led (5)

ÜRÜN FİYATLARI İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ. TOPLU ALIMLARDA  UYGUN

SATIŞ YAPILIR

Gergi Tavan Hizmetimiz

Değerli müşterilerimize dekorasyonun ve işlevselliğin bir araya getirildiği gergi tavan modellerinin satışlarını gerçekleştiriyoruz. Gergi tavanlar, aydınlatma amacıyla sinema salonları, konferans salonları, alışveriş merkezleri gibi büyük çaplı birçok alanda tercih edilebileceği gibi; evler, işyerleri gibi görece daha küçük olabilecek alanlarda da tercih edilebilmektedir.

Gergi tavanlar esnek malzeme yapısı, dayanıklı ve uzun ömürlü olması gibi pek çok avantajıyla işlevsellik anlamında kullanılmasının yanında şık bir aydınlatma tercihi olarak da kullanılmaktadır.
Gergi tavanlar, gazlı ısıtıcılarla gerdirme tekniği kullanılarak meydana getirilmektedir. Bunun sonucunda da ortaya dayanıklı ve uzun ömürlü yapılar ortaya çıkmaktadır. Biz gergi tavan hizmetini verirken alçıpan şeklinde bir havuz hazırladıktan sonra, yerleştirilecek dekoratif tasarımla beraber alçı ve boya işlerini tamamlıyoruz.

gergi tavan malzeme satışAncak bunun dışında hazır gergi tavan gibi evlerde daha kullanışlı olan bir alternatif de bulunuyor. Alçı ve boya gibi detayları olmadan ve bir havuz hazırlanmadan, direkt istenilen bölgeye yerleştirilebilen hazır gergi tavan hizmetimizle de müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz.
Firma olarak gergi tavanla alakalı malzeme satış da gerçekleştirerek gergi tavan hizmetimizi birçok kola yayıyoruz. Bünyemizde gergi tavanla alakalı birçok malzemeye yer veriyoruz.

Gergi Tavan Malzeme Satışı

Gergi tavanlarda birçok malzeme bulunmaktadır. Biz de her çeşit malzeme satış gerçekleştiriyoruz. Öncelikle gergi tavanlar temel anlamıyla bir aydınlatma ürünü olduğu için, LED aydınlatma lambaları tercih edilmektedir. LED lambalar da verdikleri güce göre farklılık gösterebilmektedir. LED lambaların gergi tavanlarda kullanımı dekorasyon anlamında önem taşısa da, asıl önemini işlevselliğiyle göstermekte ve ortamın aydınlatılması konusunda gergi tavanların en önemli parçasını LED aydınlatmalar oluşturmaktadır. Biz LED malzeme satış hizmetimizi sunuyor, bunun dışında gergi tavan içerisinde kullanılacak her türlü unsurun da satışını uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Uzun zamandan beri profesyonel olarak gergi tavan hizmeti veriyor, her türlü malzeme satışımızda da bu doğrultuda ilerliyoruz.

Malzeme Satışı Hususunda Önemli Noktalar

Bizim en çok önem verdiğimiz noktada müşteri memnuniyeti geliyor. Değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına sağladığımız malzeme satış hizmetinde gergi tavan malzemelerinin en kaliteli ve doğru parçalarını temin etmeyi hedeflerken, bir yandan da gergi tavan yerleştirilecek alandaki dekorasyon ve uyuma da özen gösteriyoruz. Onaylı ve garantili birçok malzememizin satışını gerçekleştirerek müşterimizi memnun etme gayretiyle işler ortaya koyuyoruz. Bizden gergi tavanla alakalı her türlü malzemeyi gönül rahatlığıyla satın alabilir, garantili ve onaylı bir şekilde kullanabilirsiniz. Memnun kalmadığınız malzemeleriniz için de bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.