GERLED3D GERGİ TAVAN

2002 yılından bu yana dekorasyon dallarında hizmet veren firmamız 2013 yılında GERLED3D şirketini kurmuştur.İstanbul gergi tavan hakkımızda  satış imalat ve montaj hizmeti vermektedir.

Başlıca Hizmetlerimiz,

Gergi tavan, Barrisol Tavan, LED aydınlatma, 3d Zemin Kaplama Sistemleri,kısaca iç mekan için her nevi görsel uygulama konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.

İstanbulda Gergi Tavan ; Gergi Tavan, LED Aydınlatma, 3D Zemin kaplama olarak hizmet sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek adına doğru çözüm ortaklarımız sayesinde en kaliteli ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Taleplerinizi değerlendirip yaşam alanınızın doğru analizini yaparak en uygun projelendirme sayesinde profesyonel anlamda uygulamalarımızla hayal ettiğiniz mekanlara kavuşturuyoruz.

Sizleri de referanslarımız arasında görmekten büyük mutluluk ve gurur duyarız.

Firmamız İstanbul geneli ve çevre illerde faaliyetlerini artırmakta olup yeni Ligtbox,tekstilbox Gergi Tavan ürünü ile yeniliklerle hizmet sağlamaktadır., LED aydınlatma konusunda tecrübe ve deneyimini en iyi şekilde müşterilerine sunmaktadır.

HAKKIMIZDA;

PVC GERGİ TAVAN sistemlerinde deneyimli ve güvenilir bir firma olarak İstanbuldagergitavan (GERLED3D) sektörde hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor. İstanbul gergi tavan hakkımızda satış imalat ve montaj hizmeti ;Yampış olduğu projelerde kalite ve güvenini saglayan İstanbuldagergitavan firması yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. ‘HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK’ adına projelerine ara vermeksizin yapı sektöründeki faaliyetlerine ve talep ve isteklere göre cevap vermektedir. İstanbuldagergitavan(gergi tavan sistemi)(GERLED3D) kaliteli, disipline önem veren yapılan projelerin arkasında duran  sektördeki en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ;

Öncelikle sosyal alanlarda estetik güzellikleri ortaya çıkarabilmek açısından yapılan çalışmalar ile ortam havasını değiştirip ortama sıcaklık katmak. Modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yeni nesille ayak uydurmak. Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

İLKELERİMİZ:

Araştırmacı ve yeniliklere ayak uydurmak,gergi tavan hakkımızda

Güvenilir ve sürekli hizmet vermek,
Çözüm odaklı çalışmak ve hizmetin arkasında olmak,

Gergi Tavan Sistemi de yenilikçi çözümlerde bulunmak,

Rekabetçi, ekonomik ve kaliteli ürünler bulundurmak ve satmak,

Satış ve montaj sonrası müşteri desteği vermek.

Bizi farklı kılan,  işimizi severek yapmamız..