GERLED3D – BAYİLİK

Gergi tavan bayilik , Led aydınlatma, 3d zemin kaplama firmamız gelişme açık olan ve bizimle birlikte büyümeyi benimseyen bayilerimizle daha güzel projelere imza atmaktadır.Geri tavan işini severek benimseyerek yaparsanız işlerinizi düzenli tertipli yaparsanız sizler ve müsterileriniz memnun kalması daha sonra gelicek olan müsterilerinize referans olacaktır.

Tecrübe ve teknik bilgilerimizle bayilerimize tüm desteğimizi vererek gerek malzeme temini gerekse uygulama aşamasında yaşanabilecek her türlü olumsuzlukları ortadan kaldırmak müşteri memnuniyetine özen göstermekteyiz. Bayilerimizin müşterilerine karşı mahçup olmamaları için belirlenen zaman çerçevesinde malzeme temini yapmaktayız.

Gergi Tavan Bayilik Şartnamemizin kabulünden sonra bayilerimizle belirlenen tarihler arasında 3 günlük eğitimler vermekteyiz. Gerekli olan ekipman desteği olarak 1 adet büblör 2 adet spatula hediye etmekteyiz. İsteğe

bayilik

bağlı olarak bayilerimizin mekanlarına 1 adet 2*3 büyüklüğünde gergi tavan numunesi yapmakyazı. İsteğe bağlı olarak web site kurulumu, google reklam konusunda öncülük yapmaktayız.

Karşılaşabilinecek sorunların çözümlenmesinde her türlü teknik desteği vermekteyiz. Gergi tavan, dekorasyon dünyasında artık bir sektör haline gelmiştir. Bu sektörde bizimle birlikte yer almak isteyenler için gerled3d firması olarak öncülük yapmaktayız. Gerled3d firmamız Türkiye bölge bayilikleri vermektedir. Sitemizdeki başlıca uygulamalarımızda bayilerimize %20 iskontamız mevcuttur. Bayilik şartları için irtibata geçebilirsiniz. Bayilerimize : barisol kumaş, dijital baskılı kumaş, lake kumaş, dizgi led, trafo, biblör, gergi spatulası, kenar fitili, alüminyum profil, separatör, duvar profili, tekstilbox, lightbox, tekstilbox led, lightbox trafo, kapama fitili, gibi tüm malzemelerin tedariğini yapmaktayız.Resim seçimleri sitemizin görsel seç sekmesinden veya shutterstock linkinden;yanlız seçtiğiniz resimin muhakkak görsel kimlik numarasını kaydetmeniz daha sonra bulma acısından faydalı olması mümkün olacaktır.

Bayilik

Yapı, inşaat sektöründe dekorasyon büyük önem taşır ve insanlar yaşam alanlarını daha estetik, daha şık ve daha kaliteli hale getirmek için her gün yeni arayışlar içerisindedirler. Bunlar arasında son zamanların en gözde tercihini gergi tavanlar oluşturuyor. Üstelik gergi tavan sistemleri konusunda sürekli yeni gelişmeler yaşanıyor. Yeni arayışlar ile uygulamalar zenginleştirilmeye devam ediyor.
Gergi tavan sistemleri hızlı döşenebilmesi sayesinde evlerde ve diğer mekanlarda çok büyük tadilat sorunları oluşturmamaktadır. Olağanüstü renk skalası sunduğu için herkese uygun bir seçenek mutlaka bulunmaktadır. Kişiye özel tasarımlar yapılabildiği için mekânların kişiselleştirilmesi mümkün olmakta, yuvarlak kirişli tavanlara, duvarlara ve diğer alanlara rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Firma olarak gergi tavan sistemleri konusunda uzun yıllardır profesyonel çözümler geliştiriyor ve bayilik hizmeti ile büyümeye devam ediyoruz.
Gergi tavan, led aydınlatma, 3D zemin kaplama gibi çeşitli olanaklar sunana firmamızın bayilik seçeneği ile sizler de iş ortağımız olabilirsiniz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da büyümeyi benimseyen bayilerimizle birlikte çok daha güzel projelere imza atmayı hedefliyoruz. Gergi tavan işini seven, işine önem veren bir iş ortaklığı sayesinde işlerinizi düzenli, terkipli yaparsanız sizler de hem büyümenizi sürdürür hem de müşterilerinizi memnun edersiniz.

Gergi Tavan Bayiliği

Bayilik hizmetlerimizde bütün tecrübe ve teknik bilgilerimizi iş ortaklarımıza aktarıyoruz. Bayilerimize bütün desteği vererek gerek malzeme temini gerekse uygulama aşamasında ihtiyaç duyacakları yardımları sunuyoruz. Karşılaşacakları her türlü olumsuzluğun ortadan kaldırılması adına müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Bayilerimizin müşterilerinize karşı kesinlikle mahcup olmasına fırsat vermeyecek kalitede ve profesyonellikte hizmetler ortaya koyuyoruz. Belirlenen zaman çerçevesinde malzeme temini yapıyoruz.
Firma olarak gergi tavan bayilik şartnamemizin kabulünden sonra bayilerimize belirlenen tarihlerde eğitimlerini veriyor, gerekli ekipmanları hediye olarak sunuyoruz. İsteğe bağlı numune uygulamaları veya diğer kurumsal gelişim konularında öncülük ediyoruz. Bizler birlikte büyümenin ve birlikte aile olarak kalitenin adresi olmanın gayesindeyiz. Bu yüzden karşılaşabileceğiniz sorunların çözülmesinde her türlü teknik desteği veriyoruz.

Sektörün Lideri Olma Ortaklığı

Gergi tavan, artık dekorasyon uygulamalarının bir parçası olmanın çok ötesine geçmiş ve ayrı bir sektör haline gelmiş bulunuyor. Bayilik hizmetimiz ile birlikte bu sektörde bizimler beraber yer almak isteyenler için öncülük yapıyoruz. Türkiye’nin her yerinden iş ortaklarımızı geniş ailemiz içerisinde görmekten memnuniyet duyuyoruz. Sürekli ürünlerimizi geliştirip daha iyilere ulaşmaya çalıştığımız alanda uzun yıllar sektörün bölgelerinde en iyisi olmayı ortaklarımıza vaat ediyoruz.

Bayilik konusunda arama yapabilir gerekli detaylar için mail adresine veya whatap hattından yazmanız yeterli olacaktır tarafınıza dönüş yapılacaktır. Gerekli bilgiler verilecektir.

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]