Hazır Kasa Gergi Tavan Fiyatları

Gergi tavan yaptırmak için çerçeve ve başka işlemler gerekir. Öncelikle alçıpan kullanarak odanızı ya da farklı alanlarınızı hazır etmeniz gerekir. İstenen ölçülerde alçıpan asma tavandan bir çukur elde edilmesi gerekir ve bu, çukur olarak tabir edilir. Bu havuz oluşturulduktan sonra alçı, boya gibi çalışmaların yapılması icap eder.

Eğer bu çalışmalarla uğraşmak istemiyorsanız ve gergi tavanınıza çok daha hızlı ulaşmak isterseniz hazır kasa gergi tavan yaptırabilirsiniz.
Hazır kasa gergi tavan fiyatları için de dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz.

Renk ve resim konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Gergi tavanın bütün avantajlarını bu ürünlerde de elde edebilirsiniz. Bunun için ilk olarak ölçüler baz alınız. Ölçülerinizi tavanınızın şekline ve genişliğine göre yapabilirsiniz. Yuvarlak tercih edebileceğiniz gibi kare veya dikdörtgen de seçebilirsiniz. Hazır kasa gergi tavan fiyatları da talep ettiğiniz gergi tavanın ölçülerine göre değişiklik gösterir.

Hazır Kasa Gergi Tavanların Avantajları

Hazır gergi tavanlarda ölçü konusunda geniş bir seçenek vardır. 70, 100, 135 cm çaplarında veya tamamen tavanınızın ölçülerinde talepte bulunabilirsiniz. Akrilik çok hafif malzemeler kullanılır ve üretiminde bunlar kullanıldığı için herhangi bir tehlike söz konusu olmaz.
Hazır kasa gergi tavan fiyatları belirlenirken kasa da etkili olur. Kasada zaman zaman farklı malzemeler kullanılır. Firmamızın bu alanda tercihi özellikle alüminyum kasalar olmaktadır. Çünkü alüminyum kasalar uzun ömürlü ve şık olduhazır kasa gergi tavan fiyatlarıkları gibi hafif olmaları sayesinde tavanda daha rahat kullanılabilirler.

Hazır kasaların estetiğini mekanınıza uydurmak için kasa rengini tamamen istediğiniz tarzda seçebilirsiniz. Görsel için ise dilerseniz bizim arşivimizden bir seçim yapabilir dilerseniz kendiniz bir görsel yollayabilirsiniz. Burada eğer görseli kendiniz seçecekseniz mutlaka yüksek çözünürlükte olması gerekmektedir ki resim netliği mekanınıza yakışır düzeyde olsun!
Hazır kasa gergi tavanlar için herhangi bir ön çalışma yapmaya gerek yoktur. Bu ürünlerimizi koridorlarınızda, yatak odalarınızda, çocuk odalarınızda ve diğer bütün odalarınızda kullanabilirsiniz. Sadece tavanlarda değil dekoratif amaçlı duvarlarınızda da kullanabilir, aydınlatma sistemi olarak içerisine konulacak yüksek ışık ve soğutmalı led aydınlatma sistemiyle uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hazır Kasa Gergi Tavanlarda Hızlı Kargo Seçeneği

Hazır kasa gergi tavan sistemlerinin etrafındaki gizli ışık sayesinde tavanlarda ve duvarlarda fark oluşturduğunu görürsünüz. Kolay montajı sayesinde tavana vidalanarak basitçe monte edilebilir. Firmamız hazır kasa gergi tavan fiyatları konusunda da kaliteyi uyguna sunma gayretindedir ve siparişleriniz en hızlı şekilde tarafınıza ulaştırılmaktadır.