HAZIR KASA GERGİ TAVAN FİYATLARI

Hazır kasa gergi tavan fiyatları kurulumu basit üründür ambalajlı veya kurulumu yapılmadan gönderilmekte olan urun çeşitleri 5-8-10 cm kare ürünler,yada yuvarlak 70-100-130 cm olarak hazırlanmış trafosu led montajı yapılmış şekilde sadece 4-6 dübel leme işlemi yapılarak yapılmaktadır.

Hazır kasa gergi tavan fiyatları model ve kasa seçimine göre farlılık göstermektedir.Bu ürünler her yerde uygulanabilen üründür,kurulumu çok basittir gergi tavan gibi aynı ışık almakla beraber aynı şekilde görsel belirlemeniz durumunda uv baskı yapılarak basılmaktadır. Gergi-tavan gibi ısıtılarak değil ısıtma işlemi yapılmadan montaj yapılan kalmasın hiç bir ev,ofis gergi tavansız kalmasın  kampanyası ile üretilmiş ürün kullanım acısından çok ferahlık yaratmaktadır ortamı tamamen değiştirmektedir.

Evlerde,iş yerlerinde,avm,alışveriş merkezi, hastane vb. her yerde kullanıma hazır olan hazır kasa gergi tavan uygulamaları satış hizmeti vermekteyiz.

Hazır kasa yuvarlak secenekleri 70-100-135 cm 3 adet seçenek sunulmaktadır.Siz sadece görsel seçmeniz yeterli olacak ve kargo ile adresine teslim edilecektir.Kredi kartı ile uzaktan çekim yapılmaktadır. 70 lik 500 tl –100 lük 700 tl 135 lik 1000 tl

Uygulama seçenekler için tıklayın….

Kampanyalı hazır kasa gergi tavan montaj videosu;