AĞAÇLAR
ARAÇLAR
ASMA KÖPRÜLER
bayrak ve logo
BULUT
ÇİÇEK YAPRAK
DENİZ SAHİL
DESEN ŞEKİL
VEKTÖREL DİNİ
DUVAR TAVAN
FOTOMONTAJ
GECE UZAY
GÜNBATIMI
HARİTALAR
HAYVANLAR
KUŞLAR
PALMİYE
SAATLER
ŞEHİR YAPI
ŞELALE AKARSU
SUALTIjpg
SU DAMLASI
TAŞ MADEN
VEKTÖREL DİNİ

Gergi tavan modelleri 2023

Gergi tavan özgün tavan tasarımları ile mekanlara canlılık katmakla beraber, gergi tavan sınırsız alternatifler sunuyor. Uzman ekiplerimiz ile gergi tavan, barisol ,lake gergi tavan, tekstilbox, gergi tavan malzeme, led aydınlatma  uygulama ve satış konusunda pek çok model seçenekleri hazırlamaktayız.Gergi tavan modelleri 2023 yılında milyonlarça seçenek sunmaktadır.

Gergi tavan modelleri 2023 bazıları;

Ağaçlar, araçlar, asma köprüler, bayrak ve logo, bulutlar, çicek ve yaprak, deniz ve sahil, desen ve şekiller, dini görseller,duvar tavan, fotomontaj görseller, gece uzay, gün batımı, haritalar, hayvanlar, kuşlar, palmiye, saat, şehir ve yapılar, selale akarsu, su altı görselleri, su damlası, taş ve maden, vektörel görseller olarak sınıflandırılarak eklenmiştir.

Gergi Tavan Fiyatları

  Gergi tavan uygulama satış ve montaj hizmetlerinde; metrekare ve metre tül bazlı fiyatlandırma yapılmaktadır. Ancak fiyat verilirken Projenin büyüklüğü ve kapsamı önemli; gergi tavan fiyatı belirlenirken istenilen led, kumaş çeşitleri ve trafo (güç kaynağı) çeşitleri fiyatta çok farklılıklar göstermektedir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmak en önemli hedefimizdir. Bu nedenle; gergi tavan fiyatları oluşturma konusunda; müşterilerin istek ve bütçelerini zorlamayacak planlar sunmaktayız.

    Proje durumuna göre; görev alacak ekip ya da eleman sayısı, proje bitiş tarihi için belirtilen sürenin uzun ya da kısa olması gibi benzeri etkenler de gergi tavan fiyatları oluşturulmasında önemli rol oynayan ve hesaba katılan hususlardır.

Gergi Tavan Nedir

Gergi tavan mekanlarda mevcut; projelere göre tavan, duvar v.s uygulama yapılabilinen ışıklı, çeşitli materyallerle kaplaması yada giydirilmesidir. Gergi tavan modelleri 2023 yılında sınırsız sayına sunulmaktadır. İstanbulda gergi tavan yapan firmalar arasında gergi tavan üretimi ve montaj hizmeti yanı sıra malzeme satış imkanı sunmaktadır. 

  Gergi tavan yapan firma istanbulda gergi tavan Gerled3d yaptığımız uygulamalarda altyapı yani; elektrik düzeltme led aydınlatma ve güç hesaplanarak trafo kullanarak uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde teslim sağlamaktayız.

   Ölçülerinize göre ebatlandırlan ürün sizlerden onay alınması durumunda baskıya alınmaktadır.

   Aynı zamanda, mekana çok fazla katma değeri olan gergi tavan uygulamaları sayesine; renksiz, varlığı bile farkedilmeyen duvar ve tavanlar mekanın en güzel alanı haline gelmektedir. Ve tüm bunlar oldukça ekonomik şekilde yapılabilmektedir.Gergi tavan modelleri 2023 yılında çok faklı olacak shuttertock görselleri 2023 yılında ön planda hadi bakalım.

Gergi Tavan Çeşitleri

Tavanlarda ve duvarlarda uygulanan gergi tavan ; malzeme modellere göre değişse de en yoğun kullanımda olanları;

PVC esanslı ısıyla şekillendirilen ürünler

Özel kaplama kumaş ve dijital baskılı ürünler

Lake parlak ve mat ürünler

Teksilbox tekstil tabanlı ürünler

Su ya da nem geçirmez ürünler

Alev almayan çatlama yapmayan ürünler

Özel bakım istemeyen bakım gerektirmeyen ürünler

Gergi Tavan M2 Fiyatı

Tüm mekanlar ve tavanlar ve duvarlar için barisol gergi tavan m2 fiyatı, gergi tavan kaplama ve gergi tavan modelleri çalışması ya da uygulamaları kolaylıkla yapılabilmektedir. En fazla gergi tavan kaplama ya da barisol gergi tavan uygulamasının görüldüğü mekanlar şunlardır;

    Sergi ya da sanat galerileri, fuar alan veya binaları

    Restoran, rekreasyon binaları, spor ve gergi tavan m2 fiyatı sağlık tesisleri, düğün salonları

    Sinema salonları, otel ve konaklama tesisleri, mağaza ve alışveriş merkezleridir.

    Kültür merkezleri ya da konferans salonları