LIGHTBOX / TEKSTİLBOX

Lightbox / Tekstilbox çok amaçlı reklam tabelası olarak da kullanılır, çift taraflı kullanılabilen ürün kendiniz söküp takabilirsiniz. Gergi tavan gibi gözüken ürün ısıtıcıya gerek kalmadan 2 dakikada sökülebilir ve takılabilir bir üründür.edilir.Lightbox kasa genişlikleri 5-8-12-18 cm olarak uygulanabilinir.

Kolay kurulumu sayesinde kargo ile isteyebilirsiniz, 2 iş günü içinde kargo ile teslim.

Artık dünyanın tercih etmeye başladığı bu ürünle birlikte, geleneksel reklam ve görsel malzemelerini terk ediliyor. Görsel sunum becerisi yanında değiştirme maliyetlerini de minimize eden bu akıllı ürün için size çok farklı seçenekler sunabiliriz.

Tekstilbox nedir…

 • Silikon fitil kumaşın kenarına dikilir,
 • Backlit kumaş üzerine double uv baskı yapılır,
 • Silikon fitilli kumaş daha sonra bir alüminyum çerçevenin içindeki kanala sokulur,
 • Bu yöntem kolay kurulum sağlar,
 • Görselin gergin durmasını sağlar,
 • Temiz ve modern bir görünüm sağlar.

Tekstilbox faydaları…!

 • Kargodan tasarruf sağlar,
 • Kolayca değiştirilebilen dayanıklı bir ürüne,
 • ihtiyaç duyan alanlarda mükemmel çözüm odaklıdır,
 • Çerçeveler hafif, taşınabilir, modüler, montajı  kolaydır,
 • Çerçeveler duvara monte, ayakta durabilen veya askılı olabilir,
 • Teksilbox firmanın özel tasarımlarına göre basılır,
 • Görseller herkes tarafından kolayca kurulabilir,
 • Gergi tavan gibi makina gerektirmez,
 • Light box Çerçeve sistemi ile olanaklar sınırsız, tümü özel yapımdır,
 • Lightbox / Tekstilbox diye de adlandırılır,

 

Lightbox ve tekstil box ışıklı reklam panoları mağazaların duvar kısımlarında alışveriş merkezlerinde orta alanlarda kullanılmaktadır.Tüm dekoratif alanların yeni trendi durumuna gelen  lightbox ve tekstilbox,gergi tavan,ürünlerini firmamızdan tedarik etmek için arayabilir çok uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tekstilbox- Lightbox Ürünlerin led aydınlatma, 2-5-8-14-12-14 cm aralıklarında profilleri, trafo(güç kaynağı), baskılı kumaş seçenekleri olsun her tür malzeme satış imkanı sağlamaktayız. Yapılacak yerin ölçüleri ve teknik analizleri ile whatsap hattında göndermeniz yeterli olacaktır.

Lightbox – Tekstilbox

Lightbox tekstilbox, ışıklı panolar anlamına gelmektedir. Işıklı panolar daha çok reklam panosu olarak kullanılmaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan ışıklı panolar kullanım amacına uygun kullanıldığı sürece birçok avantaj kazandırır. Ürün, çift taraflı olarak kullanılabilmektedir. Teknolojinin sunduğu olanaklar doğrultusunda tasarlanan ışıklı panolar kullanım amacına uygun olması adına farklı ölçülerde ve özelliklerde hazırlanabilir. Ürün, kolaylıkla sökülüp takılabilir. Aynı zamanda ürünün taşınması da kolaydır. LED aydınlatmalı olan ışıklı panolar farklı birçok alanda kullanım için uygundur. Işıklı pano, gergi taban gibi görünebilir. Fakat herhangi bir ısı kullanmaya ihtiyaç duymadan iki dakika içinde ürünü sökebilir ve yeniden kullanabilirsiniz. Ürünün kasa genişliği ise 5 cm, 8 cm, 12 cm ve 18 cm aralığında uygulanabilir.

Tekstilbox’ı Yakından Tanıyalım

Lightbox tekstilbox oldukça kolay kullanılabilir bir üründür. Kolay kullanılabildiği gibi kolay temin edilir. Firmamızda güvenilir kargo hizmeti ile siparişlerinizi iki iş günü içinde adresinize ulaştırıyoruz. Işıklı panolar geniş kullanım alanına sahipken kaliteli ve dayanıklı ürünler tasarlamaya özen gösteriyoruz.

Tekstilbox ile temiz ve modern bir görünümün sağlanması için öncelikle silikon fitil kumaşın kenarına dikim yapılır. Kumaş üzerine uygulanan dikim ve baskı işlemlerinden sonra kumaş, alüminyum çerçevenin içinde yer alan bir kanala konulur. Böylelikle kolay kurulumla birlikte görselin daha gergin kalması sağlanır.
Işıklı panolar farklı birçok alanda kullanılmakta. Alışveriş merkezlerinin orta alanları, mağazaların duvarları, reklam amacıyla kullanılan köşeler… Işıklı panolardan farklı alanlarda farklı amaçlarla yardım alınıyor. Işıklı panolar reklam amaçlı kullanıldığı gibi dekoratif amaçla da kullanılmaktadır. Ürünün boyutu, baskısı, kumaşı ve diğer özellikleri müşteri isteği üzerine ayarlanabilmektedir.

Lightbox Tekstilbox Avantajları Nelerdir?

lightbox tekstilboxLightbox tekstilbox uygulamasında öncelikle ürünün nerede kullanılacağı belirlenir. Bu zeminin ölçüleri ve özellikleri alındıktan sonra bu doğrultuda hazırlık aşaması başlar. Işıklı panolar oldukça avantajlıdır. Panoların sağladığı avantajlar ise şu şekildedir;
Kolaylıkla takılıp sökülebilir. Böylelikle zamandan tasarruf sağlar.

Dayanıklı ve uzun ömürlü olması sayesinde kolay yıpranmaz.
İhtiyaca ve isteğe en doğru çözümü sunar.
Kaliteli baskısı sayesinde oldukça modern bir görünüm oluşturur.
Çerçeve kısmı hafiftir. Taşıma sırasında zorluk oluşturmaz ve ağırlık yapmaz.
Ürünler, müşteri isteğine göre özel olarak tasarlanın ve hazırlanır.
Kurulum sırasında ekstra uğraş istemez, makine olmadan kolaylıkla kurulur.
Maliyeti daha uygundur.
Yukarıda yer alan avantajları müşteriye sunan ışıklı panolar günümüzde oldukça fazla kullanılıyor. Reklam amacıyla ve dekorasyonda tercih edilen panolar sayesinde müşteri memnuniyeti sağlanıyor. Firma olarak bu memnuniyeti her zaman en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.