LAKE GERGİ  TAVAN

Lake gergi tavan uygulamaları tamamlayıcı ve dekoratif amaçlı kullanılan bir üründür. Renk yelpazesi açısından pek çok renk seçeneği bulunan, gergi tavan uygulamalarında kullanılır. Lake gergi denildiğinde ışık geçirmez bir ürün olduğunu unutmayalım, bu Lake gergi tavan uygulamalarında fiber optik aydınlatma ile dekoratif ışık yaymakta mümkündür.

Lake ürünler sayesinde su ve ses yalıtımından kurtulmak mümkündür.

Lake tavan uygulamalarında tavanlarda aydınlatma kullanmadan tavan yüzeylerini daha düzgün görüntü elde edilir; parlak yüzey sayesinde herhangi bir renk solamsı yaşamazsınız.

Bütün bunlarla birlikte son derece temiz ve hızlı montajı sayesinde eşyalarınızı bile yerinden oynatmadan çok kısa bir süre içerisinde uzun yıllar ilk günkü görünümüyle tavanlarınızı zenginleştirecek gergi tavan kaplaması yaptırabilirsiniz.

Fiber optik  gergi tavan uygulamasında; kuması iki taraflı taktıktan sonra cihazı takıyoruz ve fiber optık kablolama işine başlıyoruz tek tek biraz zahmetli ve uzun sürmektedir.Fiber optik aydınlatma cok şık duran ürünler arasında olup siyah üründe gayet mükemmellik katmaktadır.

Separetor destekli yapıldığında ya da kaynaklı modeller ile göz kamaştırıcı bir dekor ortaya çıkmaktadır. Çalışmalarınızda desen ve şekil katabilecek bir üründür.Bu ürünler parlak ve matolarak çeşitlendirimektedir.

Parlak dokusu ile daha geniş ve daha şık bir görünüm sağlamaktadır. Özellikle;Evlerde, kapalı yüzme havuzlarında

lake gergi tavan

, hamamlarda,hol , oturma odalarında, mutfaklarda, mağazalarda,banyo ve daha bir çok ortak kullanım alanlarında uygulanmakta ve transparan gergi tavan ile tamalayıcı ürün olarakta kullanılmaktadır.

Ürün renk yelpazesi sizlere fikirler sunmakta gelin yerinde görün…!

Firmamız Geled3d olarak sizlere 7/24 hizmet vermektedir; istenidiğiniz zaman wahatsapp üzerinden de ulasabilirsiniz.

Bu zaman kadar hiç şikayet almayan GERLED3D kesinlikle % 100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli işçiliği ile müşterileri tarafından hep ön planda tutulmuş ve tercih edilmiştir

Lake Gergi Tavan Hizmetlerinde Yüksek Düzey Hizmet Kalitesi

Özellikle ev tasarım ve dekorasyon hizmetlerinin yüksek kalitede sunmaya büyük önem veren İstanbul’da Gergi Tavan markamız, genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları için üstün bir çaba göstermektedir. Alanında profesyonel ve deneyimli teknik kadroyu da bünyesinde barındıran İstanbul’da Gergi Tavan markamız, sürekli olarak modern değişiklikler sunmakta ve daima kendisini geliştirmektedir.
Lake gergi tavan sektöründeki çalışmalarıyla alanında örnek firma yüzü olan markamız, sayısız farklı içerik ve tasarım çizgileriyle öne çıkmaktadır. Her türlü beğeniye en uygun dekorasyon ürünleri ve aksesuar seçenekleriyle alanında çığır açan firmamız, özverili çalışmalarına özverili bir şekilde devam etmektedir. Alanında tecrübe sahibi ve yetkin teknik ekip kadrosuyla çalışmaya önem veren firmamız, çok geniş içerikli ve donanımlı web sitesinde her zevke uygun tasarımlar sunmaya çalışmaktadır.

Sektöründe Nitelikli ve Yetkin Çalışmalar

Ev iç dekorasyon işleri alanındaki nitelikli hizmetleri ile tanınan İstanbul’da Gergi Tavan markamız, oldukça zengin içerikli dekorasyon ürünleriyle sektörü içerisindeki çeşitli hizmetlerine sınır tanımadan devam etmektedir.

Çok donanımlı ve üstün nitelikli marka web sitesi ile evinizden dahi çıkmadan istediğiniz her çeşitteki ev dekorasyonu ürünlerini seçip beğenmenize imkan veren söz konusu firmamız, uluslararası kalite standartları kapsamında hizmet vermekten büyük gurur duymaktadır. Ev iç dekorasyonu için en yenilikçi fikirler ışığından çalışmaya büyük bir özen gösteren markamız, binlerce çeşit iç mekan tasarım içerikleriyle alanında dikkat çekmektedir.

Özellikle lake gergi tavan hizmetleri; alanında deneyim sahibi olan teknik çalışanları ile öne çıkan İstanbul’da Gergi Tavan işletmemiz, genel müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermektedir. Çok kıymetli müşterilerinin olumlu yorum ve eleştirileri ışığında sürekli olarak kendisini geliştiren markamız, ev dekorasyon işleri alanında profesyonel çalışmaları ile bilinmektedir. Profesyonel ev dekorasyon ve iç mekan tasarım hizmetlerini de oldukça uygun bir ücret skalası ile birleştirerek sunmaya devam eden firmamız, kaliteli hizmette sınır tanımadan çalışmalarına devam etmektedir.

Geniş Kapsamlı Hizmet ve Ürün Yelpazesi

Geniş kapsamlı bir içeriğe sahip hizmet yelpazesiyle kesintisiz hizmette kesinlikle sınır tanımayan İstanbul’da Gergi Tavan markamız, özgün tasarım çizgileri ile sektöründe yükselen firma konumunda yer almaktadır. Özellikle lake gergi tavan sektöründe yüksek kalitede sınır tanımayan markamız, en özgün tasarım seçeneklerini bünyesinde barındırmaktadır. Bütün bunlara ek olarak; marka internet web sitemiz üzerinden çeşitli ev dekorasyon ürünlerine göz atabilir ve uluslararası kalite ve hizmet standartlarımızdan anında faydalanabilirsiniz.

.