Hazır Gergi Tavan

 Hazır kasa gergi tavan olarak adlandırılan uygulamada yapıların tavanında farklı görsellerin yer alması sağlanır. Uygulamanın yapım aşamasında ısı kullanılmaktadır. Farklı renklerde ve dokularda bulunan özel alüminyum profillerinin ısıtılıp gerilmesiyle oluşturulur. Gergi tavan uygulaması sadece düz tavanlar için geçerli değildir.

Zamanla gelişen ve ilerleyen teknoloji sayesinde kullanılan tüm malzemeler geliştirilmiş ve farklı tavan şekillerine gergi tavan uygulanmaya başlanmıştır. Düz, dairesel ve geometrik tavanlarla birlikte tonoz ve kubbe gibi şekillerde de bu uygulama yapılabilir. Hazır gergi tavan uygulaması geniş kullanım alanına sahip olduğu için farklı projelerde tercih edilir. Gergi tavan sadece tavanlarda değil aynı zamanda duvarlarda da kullanılmaktadır. Kolay kullanımıyla birlikte kullanıcıya sunduğu olanaklar sayesinde tercih edilmektedir.

Hazır Gergi Tavan Özellikleri Nelerdir?

Hazır kasa gergi tavan, ısıtıcıya gerek kalmadan  hazır hale gönderilmektedir takması çok basit üründürhazır kasa gergi tavan. Duvarlara ve tavana uygulanabilir. İstenilen özelliklerde tasarlanabilir ve hazır hale getirilebilir.

Özel koşullarda üretilen gergi tavanın bazı özellikleri ise şu şekilde;

Su ve nemden etkilenmez.
Bakıma ve boyaya ihtiyaç duymaz.
Kolaylıkla temizlenebilir.
Hafif bir yapıya sahiptir.
Yangın esnasında alev almaz.
Sağlığa uygundur.
Esnek bir yapıya sahiptir.
Estetik bir görünüm oluşturur.
X ışınlarından etkilenmez.
Kısa sürede kolay bir şekilde kurulur.
Ürün üzerine resim baskısı uygulanabilir.
Ürün üzerinde çatlama gibi hasar oluşmaz.

Hazır kasa gergi tavanlar özel koşullarda üretilmektedir. Yapısı gereği su ve nemden etkilenmez, çatlama ve yırtılma yapmaz. Esnek olması sayesinde kolaylıkla kullanılabilir. Aynı zamanda yüksek dayanıklılığa sahiptir.

Maliyeti uygun olan gergi tavanların kullanım alanları ise şu şekilde;

Konferans salonu
Düğün salonu
Sinema salonu
Kültür merkezleri
Restaurant
Alışveriş merkezleri
Otel
Konut tavanları

Yukarıda yer aldığı gibi farklı alanlarda kullanılmaktadır. Gergi tavanlar geniş kullanım alanına sahip başarılı bir üründür. Firmamız tarafından özenle ve dikkatle tasarlanır, üretilir.

Gergi Tavan Çeşitleri ve Uygulama Alanları;

Hazır kasalı gergi tavan tek bir çeşit olarak üretilmemektedir. Ürün, farklı tasarımlarda ve özelliklerde hazırlanarak kullanıcıya sunulmaktadır. Genel olarak üretilen gergi tavan çeşitleri ise şu şekilde;
.Barrisol Gergi Tavan
.Lake Gergi Tavan
.3D Gergi Tavan
.Lightbox – Tekstilbox

Gergi Tavan

Gergi tavan uygulamasında farklı çeşitler kullanılabilir.Hazır kasa gergi tavanlarda kullanım çok rahattır her yere takabilir taktıgınız yerden baska bir mekana veya odaya iş yerine getirip takabilirsiniz, kurulumu cok basit bir urun-dür Bu çeşitlilik arasında kullanıcı isteğine uygun hareket edilir Tüm modeller özel koşullarda hazırlanır .Kullanım alanına uygun gergi tavan için öncelikle plan oluşturulur, bu plan doğrultusunda hareket edilir. Firma olarak tasarladığımız ve ürettiğimiz gergi tavan uygulamalarını uygun fiyat aralığında sizlere sunmaktayız.

Hazır kasa gergi tavan uygulama her yerde kullanımalı her dekora uygun modellerimiz mevcuttur.hazır gergi tavan öncelikle sipariş verirken ölçüler baz alınmaktadır ölçülerimiz şimdilik yuvarlak ve kare  modeller olarak imal edilmektedir.Yuvarlak  hazır gergi tavan 70 cm çapında,100 cm çapında ve 135 cm çapında üretilmektedir kare ölçülerde sınır yoktur. akrilik çok hafif malzemeden üretildiğinden dolayı herhangi bir tehlikeli durum söz konusu değildir  hazır gergi tavanlarda kasa rengi olarak istenilen renk seçme avantajı vardır gergi tavan montajından önce alçıpan ile kasa yapılmıştır. Hazırlanan gergi tavan modeli tavanın tamamını kapsayacak şekilde tasarlanmış ürünler arasında