BARİSOL GERGİ TAVAN 

Barisol gergi tavan villa, AVM, otel mağaza ve tüm dekoratif amaçlar için tasarlanmış şık tasarımlı gergi tavan modeli olarak ışığın ortama homojen yayılmasını sağlayıp mekanın her yerini aynı derecede aydınlatmasını sağlar. Barrisol gergi tavan kişiyi rahatsız etmeyecek şekilde aydınlatma sağlar. transparan gergi tavan kullanılan özel ledler sayesinde enerji tasarrufu sağlar. Uygulanan aydınlatma sayesinde göze rahatsızlık vermez ve ortamı uygun şekilde aydınlatır renk olarak beyaz ve gün ışığı modelleri ile farklı ortam yaratılır aydınlatma olarak beyaz led aydınlatma gün ışığı aydınlatma RGB renk değiştiren aydınlatma sistemleri ile ortama farklı dekoratif bir görüntü sağlamaktadır.

Barissol PVC Gergi Tavan tamamen yerli üretimden oluşan, geri dönüşüm imkanı bulunan CE ve İSO gibi kalite belgeleri ile uluslararası arenada kabul görmüş gergi tavan çalışmasıdır.

 

Barisol tavan tercih edilen ürünler arasındadır;strech tavanlar hoş doku sayesinde şeffaftır, uygun gergi tavan fiyatları 2020 yılında almak isterseniz cazip fiyat ve baskılı baskısız çeşitleriyle ev, işyeri, avm gibi birçok alanlarda  Barisol tavan uygulayarak çok şey kazanabilirsiniz. Gerled3d olarak sizlere 7/24 gergi tavan hizmeti veren firmalar arasındadır.

Barisol gergi tavanı neden seçmeliyim ?

Yüksek kaliteli barisol

Kusursuz tasarım mimari

100’den fazla farklı ton

barisol görsel

barisol gergi tavan

Mat, ayna, kadifemsi, delikli ve yarı saydam yüzey

 

Büyük yapılar oluşturma kabiliyeti

 

Gergi tavan tavandan gelen boya ve tozlardan  korur, çok dayanıksızdır, suya dayanabilir bir üründür.

 

 

Dediğimiz gibi, şu özelliklere de sahipler:

Hızla kurulmuş, rahatsızlık vermez,

Güneş ışığına karşı dayanıklı,

Renk değişikliği yok,

Neme dayanıklıdır,

Çatlamaz,

Çarpışmalardan etkilenmez,

Hızlı ve kolay temizlenir,

Yakmıyor,

M1 yangın sertifikası var,

Yanmıyor,

Barisol tavanlar, bu alanların tasarımı, onarımı, yapımı ve onarımında kullanılır:

evlerde

bankalar

mağazalar ve ofisler

restoranlar ve oteller

spor salonlarında

okullarda, hastanelerde ve tıbbi kurumlarda

müzelerde ve konser salonlarında

Barisol Gergi Tavan Alanında Nitelikli Hizmetler

İstanbul’da Gergi Tavan markamız, oldukça geniş kapsamlı bir içeriğe sahip hizmet yelpazesi ile sınırsız hizmette sınır tanımayan özgün tasarım çizgileriyle sektöründe yükselen firma konumunda yer almaktadır.

Ev tasarım ve iç dekorasyon hizmetleri anlamında yüksek kalitede sunmaya büyük özen gösteren; İstanbul’da Gergi Tavan firmamız, genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları için üstün bir efor sarf etmektedir. Alanında profesyonel ve tecrübe sahibi teknik kadroyu da bünyesinde barındıran İstanbul’da Gergi Tavan firmamız, sürekli olarak modernize değişiklikler sunmakta ve daima kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Çeşitli ve Nitelikli Ürün ve Hizmet Yelpazesi

Bil hassa Barrsol gergi tavan sektöründeki çalışmalarıyla alanında fark yaratmayı başarmış olan söz konusu markamız, sayısız farklı içerik ve tasarım çizgilerindeki ürünleriyle öne çıkmaktadır.

Her türlü beğeniye uygun iç dekorasyon ürünleri ve aksesuar seçenekleriyle alanında çığır açmakta olan firmamız;büyük özverili çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Alanında deneyim sahibi ve yetkin teknik ekibiyle çalışmaya önem veren İstanbul’da Gergi Tavan firmamız, çok geniş içerikli ve donanımlı web sitesinde her zevke uygun tasarımlarıyla hizmet sunmaya çalışmaktadır. Ev iç dekorasyon işleri sektöründeki nitelikli hizmetleri ile alanında tanınan İstanbul’da Gergi Tavan işletmemiz, oldukça zengin içerikli Barrisol gergi tavan hizmetleriyle de sektörü içerisindeki çalışmalarına sınır tanımadan devam etmektedir. Oldukça donanımlı ve üst düzey nitelikteki marka web sitesi ile her çeşitte ev dekorasyonu ürünlerini seçip beğenmenize imkan veren markamız, kalite standartları kapsamında hizmet vermekten büyük bir mutluluk duymaktadır.

Alanında Üst Düzey Nitelikte Yetkin Çalışmaları

Barisol gergi  tavan hizmetleri için yenilikçi fikirler ışığından çalışmaya büyük bir özen gösteren firmamız; sayısız çeşit iç mekan ve tasarım ürünleriyle pek değerli müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Barrisol gergi tavan hizmetleri ;alanında büyük deneyim sahibi olan teknik ekip çalışanları ile öne çıkan; İstanbul’da Gergi Tavan firmamız, genel müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermektedir.

Çok saygıdeğer müşterilerinin yapıcı geri dönütleri ışığında sürekli kendisini güncelleyen markamız;ev dekorasyon işleri anlamında profesyonel çalışmaları ile sektöründe tanınmaktadır.

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]