Arnavutköy Gergi Tavan / Gerled3d Gergi Tavan Sistemleri

Arnavutköy Gergi Tavan ilçesinde , Gergi tavan,Lightbox gergi tavan,Lake gergi tavan,Tezhag arası cam uygulama malzemesi satışı ve montaj hizmeti  sunmaktayız. Her ölçüde ve tüm gergi tavan modelleri için en uygun fiyat, en hızlı teslimat ve %.100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Görsel seçimini sitemizden yada www.shutterstok.com sitesinden seçmeniz yeterli olacaktır.

Gergi Tavan üretimini; Siz müşterilerimizin tercihine göre, Uzak Doğu STRETCH CEILING marka, Alman RENOLİT marka ve Fransız Alkor Draka marka Gergi Tavan Membranı (Gergi Tavan Bezi) kullanıyoruz. Yüksek kalitede ve solvent içermeyen UV Ultraviyole Gergi Tavan baskısı ve Gergi Tavan kenar fitil kaynağını kendi atölyemizde, kendi makine parkurumuzda ve alanında uzman ekibimizle titizlikle ve profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

HER ÖLÇÜDE ÜRÜN TESLİMİ ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO ŞİRKETİYLE TESLİMAT YAPILMAKTADIR.

0533 543 66 03

Arnavutköy  Gergi Tavan GERLED3D  Duvar ve tavan güzellik uzmanı olarak, Arnavutköy ilçesinde bulunan kapalı mekân tüm yaşam alanlarınıza ait tavan ve duvarları en kaliteli gergi tavan ürünleri, 3D duvar kâğıdı ,Lightbox gergi tavan ve Tezgah arası cam uygulamaları ile  en ekonomik şekilde siz müşterilerimize sunmaktayız.

Gergi tavan yapılacak; yerler, avm, evler, yatak odası, hol, banyo, duvar, hastaneler, ofis katları, alışveriş merkezleri, okullar, saglık ocakları, düğün salonları; bir çok yerde çok amaklı kullanılabilen gergi tavan tararımları ile bir harikalık yaratmaktadır.

Gergi tavan yaptırmak için alcıpan havuzunuzun;minimum 15 cm derinliğe sahip olması ışık yoğunlugu daha güzel yayılması için gereklidir, eger fazla inemiyorum bana çok derseniz 12 cm kadar düşmeniz sizin için yararlı olacaktır.Led dösemesi yapıldıgında ışık kumas yansımasında kumaşa vuracak olan ışık ledlerin gözükmesine sebeb olmaması içindir.Bilgi almak için her zaman arayabilir veya whatsap üzerinden yazabilirsiniz yardımcı olmaya her zaman hazırız.Görselleri sitemizden seçebilirsiniz.