HAZIR GERGİ TAVAN

Hazır gergi tavan ürünler istenilen ebat ve ölçülerde yapılabilmektedir, gerdirme uygulama yapmak isteyen alçıpan havuzu yapılmadan değişik kasa ölçüleri ile yapılmaktadır.5 cm 8 cm 10 cm kasa derinliklerine sahip istenilen renk statik boya yapılarak ortama renk katmaktadır, görsellerinize belirlediğinizde ortam değişikliği için birebir seçim sunmaktadır.

Germe tavan yapılan yerler muhakkak derinlik olmalı ışık homojenliğini saglamak için en az 10 veya 15 cm derinliğin muhakkkak

olması şarttır. 5 cm kasalar tekstilbox olarak geçmektedir. Tekstilbox ile gergi tavan arasındaki fark kullanılan led farklılığıdır.

10 cm kasalarda muhakkak modul led geniş açılı led kullanımı sağlanması uygun olacaktır, uygulanmaması durumunda ledleri sıra sıra görmekte olacaksınız.Bu durum sizi rahatsız edecek ve tekrar maliyet ile ledlerinizi değiştirmek zorunda kalacaksınız. Her ne olursa olsun yaptırma istediğiniz ürünleri iş bilen firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Uygulamaları youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz. 

 

Hazır kendiniz monte edebileceğiniz ürün ısıtıcısız takma imkanı sağlamaktadır.

Hazır ürün olacak her ebatta gönderim sağlamaktayız ister na tamam ister bitmiş ürün olarak kargo ile gönderim sağlamaktayız. Gönderdiğimiz na tamam ürünler çerçeve yapar gibi dört bir tarafı bulunan köşe aparat’ları ile dikdörtgen veya kare olarak tamamladıktan donra tavana monte ediyoruz, gönderdiğimiz led çeşidine göre sıralı şekilde yerleştirip trafo (güç kaynağı) takıp ışıklarımızı yakmış oluyoruz. Daha orasında en son işimiz kumaşı takmak kalıyor, çok basit olarak takılabilen ürün tekstilbox fitilli olduğundan çok kolay takabilirsiniz.

Bir çok görsel seçenekler’ininden bir tane seçmeniz yeterli olacaktır, sizlere çim yapıp onaya alındıktan sonra baskı yapılır sonrasında, kenar fitili dikilip paketlenerek kargo ile gönderim yapılmaktadır.Her gün anlaşmalı kargo ürünleri alır ertesi gün sizlere takip numarası atmaktayız takip etmeniz için..

Takma şekli şu şekilde yapabilirsiniz…

Gergili tavan gibi değilde tekstilbox takar gibi ilk önce bir köşeyi takıp sonra karşı köşesi ,sonra geri kalan iki köseyi sırasıyla taktıktan sonra kalan boşlukları taktıktan sonra işlem tamamlanmış oluyoruz. Aklınıza takılan bir şey olduğunda her zaman aramanız yeterli olacaktır.

Sayfalarımızı ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz….