Merter Gergi Tavan / Gerled3d Gergi Tavan Sistemleri

gergi tavan merter tekstilbox satış ve montaj  yapan firmamız; Gergi tavan, Lightbox gergi tavan,Tekstilbox,Lake gergi tavan,Tezhag arası cam uygulama malzemesi satışı ve montaj hizmeti  sunmaktayız. Her ölçüde ve tüm gergi tavan modelleri için en uygun fiyat, en hızlı teslimat ve %.100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Görsel seçimini sitemizden yada www.shutterstok.com sitesinden seçmeniz yeterli olacaktır.

Gergi Tavan üretimini; Siz müşterilerimizin tercihine göre, Uzak Doğu STRETCH CEILING marka, Alman RENOLİT marka ve Fransız Alkor Draka marka Gergi Tavan Membranı (Gergi Tavan Bezi) kullanıyoruz. Yüksek kalitede ve solvent içermeyen UV Ultraviyole Gergi Tavan baskısı ve Gergi Tavan kenar fitil kaynağını kendi atölyemizde, kendi makine parkurumuzda ve alanında uzman ekibimizle titizlikle ve profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

HER ÖLÇÜDE ÜRÜN TESLİMİ ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KARGO ŞİRKETİYLE TESLİMAT YAPILMAKTADIR.

0533 543 66 03

Gergi tavan merter tekstilbox satış ve montaj GERLED3D; Duvar ve tavan güzellik uzmanı olarak, Merter ilçesinde bulunan kapalı mekân tüm yaşam alanlarınıza ait tavan ve duvarları en kaliteli gergi tavan ürünleri, 3D duvar kâğıdı ,Lightbox gergi tavan ve Tezgah arası cam uygulamaları ile  en ekonomik şekilde siz müşterilerimize sunmaktayız.Firmamız gergi tavan imalatında öncü firmalar arasındadır,gerek gergi tavan profili,gergi tavan kumaşı,çivatası,folyo bant,gergi tavan modül led,şerit led,gergi tavan trafosu(güç kaynağı),tekstilbox kuması,profilleri,mercekli tekstilbox aydınlatmaları,3d duvar kağıdı,320 eninde yırtılmaz duvar kağıdı,spatula,gergi tavan ısıtıcı,güç kaynakları tarafınıza, anlaşmalı yutiçi kargo ile gönderilmektedir.Malzemeleriniz ambalajlı sekilde tertipli düzenli alabilirsiniz bundan şüpheniz olasın,görsel seç menüsünden veya www.shutterstock.com adresinden gergi tavan modellerini seçebilirsiniz.