GERGİ TAVAN 

 Tüm il ve ilçelerimize imalattan gergi tavan satış hizmeti veren, GERLED3D firmamız ayrıca; İstanbul ve yakın çevredeki ilçelerimize;gergim tavan, germe tavan, tezgah arası cam, 3d zemin kaplama,tekstilbox, lightbox, gergin tavan spatula, gergi tavan ısıtıcı, gerdirme tavan profil seçenekleri, tekstilbox led ürünleri, gergili tavan led ürünleri satış ve montaj hizmetimiz de bulunmaktadır.

Ayrıca İstanbul dışı illerimize uygun fiyatta malzeme tedariki yapılmaktadır.

PVC Gergi model seçeneklerini İstanbulda gergi tavan Shutterstock adresinden beğenebilir yanında bulunan görsel kodu ve ölçünüzü

05335436603 numarasından whatsapp ile fiyat alabilirsiniz.

 

İstanbul gergi tavan il dışı germe tavan, barrisol, spatula, ısıtıcı ve diğer tüm ekipmanların gönderimini sağlamaktayız.

GERGİ TAVAN MONTAJ VE MALZEME SATIŞINDA KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI

GERGİ TAVAN MALZEME GÖNDEREBİLECEĞİMİZ İLLER

81 İL VE İLÇELERE HERGÜN YURTİÇİ KARGO İLE GÖNDERİM YAPILMAKTADIR.

GERGİ TAVAN UYGULAMA YAPILABİLİR İLÇELER

İstanbul çevre ilçelerine gergi tavan kumaş satış uygulama, temizlik hizmeti vermekteyiz. 7/24 Arama yapabilirsiniz.

Hayallerinizi her zevke ve bakış açısına uygunluğu ile siz müşterilerimize özel üretim ve özel ölçülerde gergi tavan uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

Görselliği, deseni veya rengi ne olursa olsun, aklınızda olan tasarımları profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla uygulayabiliyoruz.

Sizlere hayal ettiğiniz mekanlara yaşam alanları dekore edip kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Yaptığımız Gergi tavan uygulamalarında sınırsız tasarım ile yola çıkan firmamız İstanbulda Gergi Tavan GERLED3D markası ile: Gergi tavan, LED aydınlatma, 3D zemin kaplama, poster, cam baskı, barrisol tavan, PVC gergi tavan hizmetlerimizle görselliği ön plana çıkartmaktayız.

GERGİ TAVAN UYGULAMA DETAYLARI

Gergi tavan sistemi, PVC gergi tavan, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi uygulamalara imkan sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has tavanlarda özgün tasarım imkanı sunar. Gergi Tavan Sistemi sadece tavanda değil, duvar ve dekoratif amaçlı olmak üzere yapılabilir ve her şekille girebilir. Sudan ve nemden etkilenmez. Temizlenebilir, bakım ve boya gerektirmez.

Üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir. Arkadan aydınlatma yaparak yumuşak ışık kaynağı olarak kullanılabilir. Hafiftir, yaklaşık 200gr/m², yangında alev almaz, hijyeniktir, esnektir, estetiktir, ultraviyole ışınlardan etkilenmez (X ışınları), kısa sürede ve kolaylıkla montaj yapılır, üzerine resim baskı yapılabilir, çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkartmaz.

Gerektiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir. Profesyonel ekibimizle %100 müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmet veriyoruz… Alman patentli yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir yapı elemanıdır. Özellikle iç mekanlarda modern mimarinin gerekliliklerini uygun olarak benzersiz ve esnek aydınlatma imkanları sunmaktadır.

Transparan uygulamalar gün ışığı etkisiyle mekanların aydınlatılmasında fark yaratmaktadır. 5 metre genişliğe ve 100 metre uzunluğa kadar tek parça halinde uygulanabilen gergi tavanlar, daha büyük alanlarda ekleme yapılarak sınırsız büyüklükteki alanlara uygulanabilir. Saten, lake, mat, transparan (aydınlatmalı), süet, metalik ve delikli dokularıyla artık tavalarınızı dekore ederken sizi sınırlayan tek şey hayal gücünüzdür.

Neme dayanıklı, antibakteriyel yapısı sayesinde 20 yıldan daha fazla bir süre tavanlarınızda en sağlıklı ve hijyenik çözüm olarak ilk günkü görselliğini koruyacaktır. Tüm güvenlik ve çevre standartlarına tam uyumlu olan ürünümüz TS EN 14716:2004 PVC gergi tavanlar standardına göre CE belgeli B sınıfı yanmazlık sertifikasıyla üretilmektedir. Esnek yapısı ve montaj kolaylığı sayesinde tüm mekanlara herhangi bir kirlilik ya da dağınıklık yaratmadan son derece hızlı bir şekilde uygulanabilir. Uygulama yapılan yüzeyin altında elektrik tesisatı, klima tesisatı, su tesisatı vb. gibi tüm yapısal gerekliliklere izin verir.

GERGİ TAVAN FAYDALARI

Modern ve estetiktir. Yıpranmış, tahrip olmuş tavanlarınızı estetik ve modern gösterir.Yatay, dikey, kavisli, düz, kemerli tüm yüzeylere uygulanabilir. Tüm sıva hatalarını gizler.Dilediğiniz taktirde dijital baskı sayesinde tavanlarınız istediğiniz resim ve desenlerle kaplanabilir.Son derece ekonomiktir. İmalat, montaj ve dekorasyon işlemi bir gün içinde biter. Maliyeti ise geleneksel tavanlarla hemen hemen aynıdır.

Teknik olarak ise; çok güvenilir, uzun süre dayanıklıdır. Çarpmalara dayanıklı, suya dayanıklı, neme dayanıklıdır. Tüm yapılarda uygulanabilmektedir. Oda sıcaklığında kurulumu yapılabilir. Dekoratif olan kornişler arasına da kurulabilmektedir. Herhangi bir bakıma gerek yoktur. Özel temizlik ürünleriyle temizlenir.İsteğe göre akrilik boya ile boyanabilmektedir. Işıklandırma, havalandırma, telefon, alarm gibi sistemler ilave edilebilmektedir.

Gergi tavan uygulama hatalarından bir kaçı derinlik olmakla birlikte gergi tavan havuzunun boya yapılmaması ve gergi için takılan profilin izole edilmemesi ,led aydınlatmanın uygun yapılmamasıdır.

Gergi tavanda yapılması sağlıklı bir işçilik ve sorunsuz bir gergi tavan uygulama için şunlara dikkat edelim.

1- Alçıpan havuz derinliği minimum 15 cm olmalıdır.

2-Alçıpan havuz içi temiz ve boyalı olmasıdır.

3-Alçıpan havuzunu bir köşesinde 220 volt elektrik çekilmelidir.

4-Gergi tavan profilini yaptıktan sonra profil ile alçıpan arası izole edilmesi.

5-Led aydınlatma dizgi led uygulama yapılması (altında alüminyum soğutucu olduğundan uzun ömürlü)

6-Led aralıkları Dizgi Led 16 cm Şerit Led 10 cm aralıklar ile döşenmesi

7-Led uygulama bağlantıları muhakkak 1.5 nyaf kablo ile yapılması

8-Led uygulamada 20 amper sessiz trafo kullanılmalıdır

9-Led metresine göre 20 amper trafoda minimum 10-12 metre geçilmemelidir.

10-3 metre ve üzeri çift taraflı faz verilerek led aynı odaklı yanması

 

 

 

HAZIR GERGİ TAVAN UYGULAMA

Her evde iş yerinde kullanılabilir resimli tavanlar görmek isterseniz kurulumu ve montajı basit şekilde el beceriniz var ise dört adet dübel ile tavana veya duvara montaj yapabilirsiniz.Tüm il ve ilçelere anlaşmalı kargo ile gönderim uzaktan kredi kartı ile ödeme alabiliyoruz ister taksitli ister peşin her konuda yardımcı olmaya çalışmaktayız.

 

MODÜL LED UYGULAMA

 

Örnek: Tavan ile gergi tavan membranı arasındaki mesafe 25cm ise Led ürünleri 20cm aralıklarla kesintisiz hatlar şeklinde uygulanmalıdır.

Led aydınlatmada şerit led yerine dizgi led uygulaması yapılması daha sağlıklı ve güvenli olmaktadır.
Led montajında muhakkak 1.5 enyaf kablo baglantısı kullanılmalı 0,75 kablo yanma yapmaktadır.
Led metrajı hesaplanıp 20 amper sessiz trafo kullanılmalı ki ses yapması engellenilmelidir.
Eğer bunlar yapılmadıgında sıkıntılı bir süreç sizleri bekliyor olacaktır.

Led seçimi serit led 320 dümen ışık yogunluğu vermektedir.
Dizgi led 560 dümen ışık yogunluğu vermektedir.
Dizgi led aydınlatmada altında alüminyum olduğundan dolayı soğutucu görevi yaparak uzun süre sağlıklı verim alınmaktadır.

Gergi tavan led aydınlatma modül led ler derinlige göre 20-25 cm ara ile dösendiğinde gölge yapmazlar.