GERGİ TAVAN UYGULAMA

Gergi tavan uygulama görsel seçmek için uğraşmanıza gerek kalmadan uygulama yapılan resimlerden seçenek sunularak yapılabilirsiniz. Gergi tavan uygulaması için görsel seçmek hem zordur hem kolay seçmek için link isteyebilirsiniz.

Gergi Tavan Uygulamaları

gergi tavan uygulamaları

Gergi tavan Uygulama Gergi tavan sisteminde kullanılan tüm malzemeler kadar çok teşkil etmektedir. Gergi tavanı uygularken yani monte ederken kesinlikle uygulanan mekana zarar vermeden uygulanacak gölge boya ve alçıların temiz olması kumaşa düşecek olan pislik ve böcek gibi ürünlerin düşmemesi, gergi tavan sisteminde kullanılacak profiller duvara veya tavana monte edilir. Profesyonel olduklarını ne kadar söyleselerdi işçiliklerinden bunu anlayabilirsiniz. Lütfen yaptırdığınız yerlerde veya yaptıracaksanız sıfır hata olmasını isteyin. Gergi tavan sisteminde kullanılan kumaşlar veya profiller ne kadar iyi olursa montajda o kadar iyi olmalıdır.

Ve bu profilleri monte ederken duvarlara veya tavana zarar verilmemelidir. İleride de monte edildiğinde tavan temiz olmalı ve tekrar tadilata ihtiyaç olmamalı.

Gergi tavan kumaşı uygulanırken kesinlikle yara almamalıdır ve montaj düzgün yapılmalıdır. Günümüzde bir çok gergi tavan firması vardır. Tabi bu ürünlerin kalitesine de bağlıdır. Ürünler kaliteli ise kesinlikle montaj sırasında hata olmaz. Kaliteli ürün almaya dikkat edelim.(Profesyonel bir ekip uygulama yapıyorsa tabi..) Barisol tavan uygulaması, tavan uygulama, gergi tavan uygulaması, germe tavan uygulaması pvc tavan uygulaması